Grote mond en een klein hartje, dat ben ik. Weet je dat een grote mond heel handig kan zijn? Ik krijg precies wat ik hebben wil en er past ook nog eens een heleboel in, als je begrijpt wat ik bedoel.
Vluggertje shemale Bigmouth van 35 uit Den Haag
, Zuid-Holland lieve
Eva31 (33)
★★★★☆
Nu ik van geslacht wil veranderen, wil mijn vriendje niets meer met me te maken hebben en ik ben er achter gekomen dat hij een ander had. Dus exit voor hem. Ben jij wel de moeite waard en vind je het wel geil om hete seks te hebben met een vrouw met een piemel?
Psst, niet verder vertellen dat ik hier zit hoor, maar ik ben wanhopig op zoek naar een man die mij eens langdurig af wil zuigen. Mijn vriend mag het niet weten, dus we moeten het wel stiekem doen. Mag ik mijn lul bij jou thuis in je mond stoppen?
Ongedwongen seks, dat is wat ik wil. Ik hoef geen ellenlange gesprekken met je te voeren, want dat vind ik helemaal niet interessant. Ik wil alleen maar weten of je een lekkere vent bent en of je goed bent in seks. Als je me kunt overtuigen met lekkere geile praatjes, gaan wij ontzettend hete seks beleven.
Dominant... Geil, een lekkere harde lul die klaar is voor een potje flink doorneuken..... Eerst veilig en als we elkaar kennen mag het ook zonder, in me mond wil ik je wel zonder condoom proeven.
Het liefst wil ik hete seks met een man beleven, maar vrouwen mogen zeker ook reageren, als je niet huiverig bent om echt geneukt te worden door een tranny:)